Kancelaria Adwokacka - Adwokat Monika Maskalska-Kwajzer

W samym sercu Bydgoszczy odnajdą Państwo indywidualną praktykę prowadzoną przez adwokat Monikę Maskalską-Kwajzer. Misją Kancelarii Adwokackiej jest chęć niesienia pomocy prawnej zarówno wszystkim osobom, które, z powodu różnych przyczyn i okoliczności, znalazły się w trudnych dla nich sytuacji życiowych, wymagających prawnego rozstrzygnięcia. Bydgoska Kancelaria Adwokacka realizuje swoje działanie m.in. poprzez udzielanie porad prawnych oraz profesjonalne doradztwo (w formie doraźnej lub stałej), dbając o wysoką jakość świadczonych usług. Wszystkim swoim Klientom zapewnia także pełną reprezentację procesową. W obrębie najczęściej prowadzonych spraw znajdują się zarówno rozwody, postępowania windykacyjne, jak również sprawy związane z szeroko rozumianym pojęciem prawa cywilnego i karnego. W ramach realizowanej reprezentacji Klienci mogą liczyć na wsparcie pełnomocnika tak przed sądami powszechnymi, jak również organami administracji państwowej czy organami ścigania. Adwokaci niejednokrotnie uczestniczą także w prowadzonych negocjacjach przedsądowych. Mając ten fakt na uwadze adw. Monika Maskalska-Kwajzer jest w stanie zapewnić swoim Klientom kompleksową i wieloaspektową obsługę.

 

Kancelaria adwokat Moniki Maskalskiej-Kwajzer czynnie uczestniczy również w akcjach pro bono organizowanych corocznie przez Naczelną Radę Adwokacką.


Kancelaria świadczy również usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i spółek prawa handlowego poprzez kompleksową obsługę prawną i bieżące doradztwo. Celem świadczenia usług na jak najwyższym poziomie Kancelaria udostępnia swoim Klientom system bezpośredniego monitorowania sprawy na każdym jej etapie poprzez aplikację E-KANCELARII.

 

Kancelaria adwokat Moniki Maskalskiej-Kwajzer współpracuje także z innymi adwokatami, doradcami podatkowymi, księgowymi i notariuszami oraz prowadzi sprawy w ramach tzw. ubezpieczenia ochrony prawnej.

« wstecz